Klasy Informatyczno - Medialne

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Tak wyglądają wykonane przez uczniów klasy 7b - gry, w których główną rolę zagrało autko i tor wyścigowy. Zapraszam do zabawy i testowania:

Link do studia z grami:
wyscigi20234r

Bardzo proszę o uzupełnienie wszystkich braków i niedokończonych zadań do końca października.
1. Gry w Scratchu - Pędzik, nadal nie mam wszystkich projektów
2. Plakatów - Książki, Jadłospis, Zagrożenie internetowe
3. Wszystkie bz - poza kartkówkami

Zadanie domowe na 26 września - klasa 7b. Zainstaluj wersję edukacyjną Minecrafta, zaloguj się a następnie wejdź do Biblioteki, następnie kliknij zestawy tematyczne, Informatykę, a następnie Godzina Kodowania SI i spróbuj przejść w ciągu 1h jak najdalej - najstępnie zrób zrzut ekranu z miejsca w którym się znajdziesz po godzinie i prześlij ten zrzut na adres email: bartek.z.sp4@gmail.com

zadaniminecratf2023

Zadanie domowe na 19 września 2023r. - klasa 7b. Za pomocą programów stworzonych przez kolegów i koleżanki z okazji Międzynarodowego Dnia Kropki - stwórz 2 prace "kulkowe", używając dwóch różnych programów (nie swojego). Zrób zrzut ekranu prac i prześlij na adres bartek.z.sp4@gmail.com Napisz także z czyich programów korzystałeś:)

kropkipraca202345t

Zadanie domowe na 12 września 2023r. - klasa 7b. W ramach zadania domowego proszę skończyć w Canvie plakaty związane z akcją "Talenciaków" - wszystkie informacje dotyczące ew. poprawy pracy wysłałem i będę na bieżąco odpisywał. Jeżeli d o 12 września praca nie będzie kompletna - wstawiam bz. Tylko Wojtek i Julka mają prace niewymagające poprawy.

talenciaki202435

Klasa 5

Klasa 7