Klasy Informatyczno - Medialne

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Kolejny tym razem grudniowy numer naszej gazetki szkolnej "Kopernikus" już jest. A w gazetce - krzyżówka z nagrodą, kolejne ciekawe opowiadania autorstwa Kasi, Kalendarium ciekawych Świąt, czy informacja o naszych "Kwartalikach", a to nie wszystko:) Zapraszamy. A w następnym numerze - lutowym - wiele zmian:) Na stronie pojawiła się także zakładka "Gazetka Kopernikus", gdzie będziecie mogli pobierać archiwalne numery:)

gazetka nr 22019rfrra

Pierwszy w tym roku (a 6 według numeracji) numer szkolnej gazetki "Kopernikus" ukazał się kilka dni temu. Redaktorami gazetki, podobnie jak w ubiegłym roku są uczennice klasy 5b. Gazetka mamy nadzieję będzie ukazywała się raz w miesiącu w nakładzie 50 szt. W tym numerze między innymi: konkurs na logo gazetki, z życia szkoły, opowiadanie autorstwa Kasi o magii, ciekawe kalendarium czy horoskop:) Gazetka w grudniu dostępna będzie także do pobrania ze strony KiM.

gazetkanr62019df

Dzisiaj odbyło się spotkanie redaktorów gazetki szkolnej "Kopernikus". Gazetka będzie - mamy nadzieję, miesięcznikiem. Jej redaktorem naczelnym została: Hania, którą wspierać będzie Zuzia. Redaktorem odpowiedzialnym za skład została zaś Natalia. W skład redakcji weszli także: Marta, Agata, Kasia i Zosia. Trzymamy kciuki. Pierwszy numer mamy nadzieję w listopadzie:)

gazetka2019dd

Superkoderzy

Gazetka Kopernikus