Klasa Informatyczno - Medialna

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Zadanie domowe na 22 października - dokończ program w Scrachu - "Matematyczny Labirynt" i prześlij link do programu na e-mail: morkins@gmail.com

Wyśli na adres morkins@gmail.com - trzy pliki z różnymi rozszerzeniami - wybierz sobie je sam. Pliki nazwij - zadanie domowe1, zadanie domowe2, zadanie domowe3. Powodzenia:)

kak v windows 7 pomenyat rasshirenie fajla

 

Za pomocą google maps - znajdź najszybszą drogę samochodową łączącą - Szkołę Podstawową nr 4 w Bytomiu z Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Wykonaj zrzut ekranu, następnie wklej go do google dokumentu - przytnij, nazwij go "Zadanie trasa" i wyślij na adres morkins@gmail.com - z rozszerzeniem docx. Powodzenia:)

mzueumswietochlowice2018

Wykonaj zrzut ekranu puliptu swojego komputera. Następnie za pomocą dowolnego programu przytnij uzyskany zrzut - tak by został tylko pasek zadań - tylko część po prawej stronie. Następnie tak przycięty obraz - wyślij na adres e-mail: morkins@gmail.com

pasekzadan2018dsds

Prześlij także do 1 października link do "Zabaw matematycznych" - programu wykonanego w Scrachu z działającymi do wyboru: tabliczką mnożenia i dodawaniem. Pamiętaj by wcześniej program opublikować!!!

Kontynuujemy zadanie w temacie "Dnia Kropki":) Tym razem za pomocą e-maila prześlij następujące elementy:
- zdjęcie przedstawiające autora książki "The Dot"
- zdjęcie przedstawiające polskie wydanie książki "The Dot"
- oraz cenę książki w sieci Empik

Zadanie dodatkowe dla spóźnialskich oczywiście poza poprzednim zadaniem:
Znajdź informacje kim była historyczna Vashti - Waszti

Odpowiedź prześlij na adres e-mail: morkins@gmail.com do 23 września 2018r.

VashtiRefusestheKingsSummons.Long

15 września na całym świecie obchodzony będzie po raz kolejny Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) - czyli Dzień Kreatywności i odkrywania talentów. Jak nazywała się książka, która zapoczątkowała te święto i kto jest jej autorem? Odpowiedź prześlij na adres e-mail: morkins@gmail.com do 16 września 2018r.

DotDay2016logoaaa

Dziękuję Wam bardzo - za systematyczność i obowiązkowość w odrabianiu zadań domowych z informatyki:) Mam nadzieję, że nie sprawiły Wam one większych problemów.

Byście po powrocie do szkoły - zaczęli zajęcia z informatyki z 5:) Mam dla Was zadanie wakacyjne. Proszę o przesłanie do 3 września - swojego zdjęcia z wakacji na e-mail: morkins@gmail.com i to niezależnie od tego czy wakacje będziecie spędzać w mieście, w górach, nad morzem - czy na wsi. Jest tylko jeden warunek - na zdjęciu musi zagościć uśmiech:)

wakacjezadanie2018dd