Klasa Informatyczno - Medialna

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Zadanie domowe na 24 lutego 2020r. - wejść na stronę  - sieciaki.pl. Zalogować się i przejść cały kurs: Bezpieczny Internet. Należy także przesłać bądź dyplom lub zrzut ekranu  - odblokowanych wszystkich misji!!!

Link do strony
bezpiecznyinternet2020misjass

Ogłaszam konkurs na "Scenkę z życia Mikołaja Kopernika". W konkursie biorą udział obowiązkowo - wszyscy uczniowie klasy 5b i 6b. Pracę można wykonać za pomocą - Scratcha (historyjka, gra, quiz), animacji poklatkowej (Pivot, PicPac), komiksu (Pixton) lub prezentacji (np. Power Point, Libre Office). Prace można przesyłać do końca stycznia na adres email: morkins@gmail.com Uczniowie, których prace zostaną nagrodzone - pojadą w lutym do Krakowa do Arcade Museum:)
Uwaga!!!
Dopuszcza się po wcześniejszej konsultacji ze mną - pracę w zespole dwuosobowym:)

kopernikonkues2019rfrfr

Zadanie domowe na 2 grudnia 2019r. - dokończyć swoją historyjkę w Scratchu - i wysłac do mnie link. Wszystkie podlinkowane prace znajdują się w tym studio. Prace należy zakończyć do niedzieli do godziny 20.00 Potem - oceniam:) Adres email: morkins@gmail.com

By przejść do studia - kliknij poniżej

historykiji2019ujufrtd

Zadanie domowe na 25 listopada 2019r. Za pomocą dokument - Google  wyślij na adres email: morkins@gmail.com zrzut ekranu (wcześniej w tym dokumencie przycięty) przedstawiający twój zegar systemowy - prawy dolny róg pulpitu. Plik powinien być w formacie wordowskim - doc. Pracę należy wysłać do 24 listopada do godziny 20.00

 godzina2019dd

Kontynuujemy zadanie w temacie "Dnia Kropki":) Tym razem za pomocą e-maila prześlij następujące elementy:
- zdjęcie przedstawiające autora książki "The Dot"
- zdjęcie przedstawiające polskie wydanie książki "The Dot"
- oraz cenę książki w sieci Empik

Zadanie dodatkowe oczywiście poza poprzednim zadaniem (na 6):
Znajdź informacje kim była historyczna Vashti - Waszti

Odpowiedź prześlij na adres e-mail: morkins@gmail.com do 6 października 2019r.

VashtiRefusestheKingsSummons.Long

15 września na całym świecie obchodzony był po raz kolejny Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) - czyli Dzień Kreatywności i odkrywania talentów. Jak nazywała się książka, która zapoczątkowała te święto i kto jest jej autorem? Odpowiedź prześlij na adres e-mail: morkins@gmail.com do 30 września 2019r.

DotDay2016logoaaa

Gazetka Kopernikus