Klasa Informatyczno - Medialna

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Zadanie domowe na 27 listopada 2019r. Za pomocą strony WeTransfer - prześlij na adres email: morkins@gmail.com - pobrany wcześniej plik instalatora - na stronie dobreprogramy - grę edukacyjną "Matematikus". Zadanie to wykonaj do 26 listopada do godziny 20.00.

zadaniewetrans2019tgt

Zadanie na 23 października. Troszkę nietypowe. Wyszukaj ciekawy - ale krótki filmik (maksymailnie 3 minutowy) o jakiejś jednej - nowince technicznej najlepiej na youtubie - nie musi być w języku polskim i prześlij link do filmiku na adres email: morkins@gmail.com Filmiki

Poniżej przykład takiego filmiku

Zadanie na 13 padziernika - jest krótkie i proste:) należy do niedzieli skończyć pracę w scrachu - "Na przemian" i jeżeli ktoś nie przesłał jeszcze swojej pracy - to link do niej. Poniżej studio scratchowe z waszymi pracami - zagrajcie w nie, oceńcie, komentujecie - serduszkujcie:) z kulturką:)

naprzemian2019rfrtr

 

Zadanie domowe na 9 października jest trzyczęściowe:)
1. Osoby które nie wysłały mi jeszcze projekty scrachowe z biegami - kończymy je na lekcji - ale przesyłamy teraz - proszę o linki na mój adres.
2. Uczniowie, którzy mają poprawki w excelu - odesłałem wszystkie zadania z opisem poprawy - przysyłają zadania poprawione w formacie excel - na google.
3. Zadanie właściwe - proszę przesłać zrzut mapy google z zaznaczoną trasą i tylką z nią - z Bytomia, przez Wrocław, Poznań do Warszawy - samochodem, oczywiście na adres morkins@gmail.com

zadaniepazdziernk2019ederre

Zadanie domowe na 2 października 2019r. Znajdź w internecie informację - ile kosztują 2 bilety w klasie 2 z Katowic do Warszawy Centralnej - pociągiem Intercity w dniu 2.10.2019r. który odjeżdża ze stacji Katowice o godzinie  - 6.05 (przyjazd do Warszawy - 9.39). Jeden z biletów jest biletem normalnym (bez ulgi) drugi zaś ze zniżką dla młodzieży/dzieci (37%). Zsumowaną cenę biletów - prześlij na adres e-mail: morkins@gmail.com do 1 października 2019r.

Poniżej link do strony Intercity
pkpintercity2019

Zadanie na 6:) (dodatkowe)
A gdybym zamiast pociągiem pojechał FlixBusem do Warszawy z Katowic 2 października, wyjazd z Katowic o godzinie 6.45 - to ile by kosztowały bilety za jedną osobę dorosłą i dziecko do lat 14. Cenę biletów prześlij na email: morkins@gmail.com