Klasa Informatyczno - Medialna

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Dzisiaj klasa 7b pod opieką pana dyrektora - ze względu na piękną pogodę, wybrała się w góry:)) oto fotki z tej wyprawy.

melapaprykarz20202

We wtorek, 13 października, dzięki pani Joannie Foryś i firmie Unibot - klasa 7b wzięła udział w spotkaniu (połączenie online z Chinami) z panią Taline Chen z firmy Suzhou Pangolin Robot Corp. Ltd. z największej chińskiej firmy produkującej roboty usługowe. Na spotkaniu pani Taline zaprezentowała roboty Amy i Alice. Jeden był robotem hotelowym, drugi starał się zastąpić kelnera w restauracji. Pięknie dziękujemy pani Joannie za zaproszenie do udziału w spotkaniu.

Chiny2020laczenie32

W poniedziałek zorganizowałyśmy z dziewczynami Dzień Chłopaka. Wymyśliłyśmy, że fajnym pomysłem było by przebranie się za właśnie nich. Większość dziewczyn miało namalowane wąsy, ubrane luźne ubrania lub garnitury z krawatami. 

dzinchlopaka2020swed3

Przygotowałyśmy również mały poczęstunek, a mianowicie watę cukrową (z którą dziewczyny dzielnie walczyły). Zuzia zrobiła własnoręczne mydełka, które wręczyłyśmy chłopakom. Tańczyliśmy kaczuszki i skibidi. I tak wesoło i szybko upłynęła nam ta lekcja. Następnego dnia wręczyłyśmy chłopakom trochę spóźnione, ale trafione prezenty, były to drewniane joja z wygrawerowanymi ich imionami, Pan Bartek również dostał. :)

dzinchlopaka2020swed3a

Melania Zarychta

27 października 2020r. o godzinie 12.30 - rozpocznie się dla klasy 7b - lekcja pokazowa z wykorzystaniem technologii  - VR.

dashidot20203w2

Ulotki wykonane przez uczniów klasy 7b - Budżet Obywatelski na projekt naszej szkoły
Kliknij poniżej  - by obejrzeć i pobrać więcej ulotek

budzetobywatelski2020aswe

zagłosuj!!!!!

https://bo.bytom.pl/

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Kropki - z tej okazji (klasa 7b) kreatywnie spróbowaliśmy narysować obrazki wspólnie ze sztuczną inteligencją:) za pomocą programu AutoDraw. Okazało się, że nie jest to najprostsza sprawa - czasem program wiedział lepiej co chcemy narysować od Nas:) Program też jest ubogi w narzędzia - jednak zabawa była i już wiemy - że daleka jeszcze droga przed programem - ale mamy nadzieję że trochę mu pomogliśmy w samodoskonaleniu:)

drowrysowanieww0ww

Gazetka Kopernikus