Klasa Informatyczno - Medialna

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

Takie oto ikonki wykonali uczniowie klasy 4b:) wykorzystując do tego tabelki w Google dokumentach:) Brawo!!!

Kliknij poniżej by zobaczyć wszystki ikonki

ikonki2020klasa4bfr

W ostatni poniedziałek września, dziewczyny z klasy IVb przygotowały niespodziankę dla swoich kolegów z okazji „Dnia Chłopca”. Wspólne świętowanie rozpoczęliśmy od zjedzenia pysznej pizzy. Następnie chłopcy musieli zmierzyć się z zadaniami, które przygotowały dla nich koleżanki. Okazało się, że chłopcy z klasy KIM są nie tylko świetnymi tancerzami, potrafią znaleźć odpowiedź na (prawie) każde trudne pytanie, ale też doskonale znają się na sporcie! Nikt nie miał wątpliwości, że nasi koledzy zasłużyli na nagrodę, dlatego też każdy z nich dostał w prezencie zabawnego pendrive'a. Te praktyczne prezenty uszczęśliwią chyba każdego ucznia, zwłaszcza z klasy KIM.

pendriveklasa4b2020a

Dziękujemy klasowej Radzie Rodziców za pomoc w zorganizowaniu tej uroczystości oraz naszej wychowawczyni, pani Elżbiecie Dobrzyckiej. To dzięki niej tegoroczny „Dzień Chłopaka” na długo pozostanie w pamięci naszych kolegów i koleżanek.

Zuzia Antoniuk kl. 4b

Dzisiaj na lekcji informatyki uczniowie klasy 4b - poznali program do malowania obrazów i rysowania za pomocą komputera jakim jest ArtRage, przy okazji nauczyli się wykonywać "zrzuty ekranu" i wysyłać załączniki w wiadomościach.

jesienklasa4b2020asde

Gazetka Kopernikus